file_67007הכל התחיל לפני שנים רבות – בילדות … כילדה גיליתי עניין רב במכונת התפירה של אמי וכבר בבית הספר היסודי התנסיתי בתפירה של בובות ואביזרים.

גדלתי מוקפת בעבודות היד של סבתא שלי שהיתה אמנית מובהקת בתחום הסריגה. בשנים שחלפו מאז המשכתי לעצב, לתפור, לתקן וליצור, לעבוד עם הבדים, עם החוטים ועם כל מה שמסביב.

 

החיים, הובילו אותי (כמו את רובנו) למקום אחר, עורכת דין, יחסי ציבור ופעילויות נוספות שדחקו את החלום.

 

לפני מספר שנים, אזרתי אומץ והתפניתי מעיסוקי כדי לחזור לחלום הילדות והפעם להגשים אותו. לקח זמן עד שהנושא הבשיל אצלי, האימהות מיקדה אותי לתחום אותו אני רוצה לממש, ועכשיו, הגשמתי את החלום ואני עוסקת בעיצוב באופן רשמי, ועושה את זה עם קהל היעד האהוב ביותר – ילדים.

זה התחיל בילדים שלי, המשיך בילדים של משפחה וחברים ואשמח שיגיע גם אליכם הביתה.

 

אצלנו מתחפשים כל השנה!

ארגז התחפושות הפעיל שלנו מורכב מפריטי לבוש שונים, כאלה ששינו את ייעודם והפכו לתחפושות וכאלה שנוצרו כתחפושות.

לילדים תמיד כיף ללבוש איזו גלימה ולנוע איתה במלכותיות או בשובביות.

 

רציתי ליצור תחפושות כיפיות שאיתן אפשר להיכנס לעולם קסום של דמיון ומשחק. מאוד חשובה לי הנוחות, ושהתחפושות תהינה הכי נעימות, כיפיות ולא מסורבלות. שאפשר יהיה לרוץ בהן, להשתולל, להסתובב ולרחף יחד איתן.

התחפושות מיוצרות בעבודת יד ובכמות מצומצמת. רוב התחפושות מורכבות לפחות מפריט אחד שיכול לשמש כבגד מעוצב ליום יום (שמלה, אפודה, מכנסיים), אליו מתלווים האביזרים שמשלימים אותו לתחפושת.

בתפיסה שלי – ביום שמתעצלים אפשר להסתפק בגלימה, כנפיים מסכה או כתר, וכשמתחשק להשקיע לובשים את כל האביזרים ויוצרים דמות מושלמת.

אני לומדת המון מהילדים שלי, מבחינת מרקמים, גזרות, אביזרים, ונעזרת בהם ובביקורת הנחרצת (!) שלהם כדי לשפר תחפושות קיימות וליצור חדשות, כי המטרה היא ליצור תחפושות שלובשים בכיף.

 

מעת לעת, אנחנו מצלמים את התחפושות שלנו – חבורה של ילדים שמחים, צבעים והרבה מצב רוח טוב. הילדים מגיעים ישר מהגן, ופושטים על ערמת התחפושות. במהלך הצילומים מרגישים כמו בפסטיבל שמח, רועש ומבולגן. הילדים רוקדים, קופצים, משחקים וצוחקים. ואת הרגעים הכיפיים האלה והאווירה הקסומה מנציחה הצלמת שלנו. כשאני רואה את התמונות, אני מתרגשת כל כך, מנסה להניח את הפרפקציוניזם בצד לרגע ולשים לב לעד כמה הילדים נהנים!! וזה בעצם מה שחשוב בלהתחפש, לא?

 

במקביל לעבודה על התחפושות, התחלתי לייצר את מה שאני קוראת לו "כיופים בבדים" – מגוון מוצרים מהנים לילדים! משחקי הלבשה מגנטיים, שעון משחק אמיתי לילדים ללימוד קריאת השעון, אותיות מגנטיות מעוצבות ומוצרים נוספים. המוצרים הללו, מפתחים את הדמיון של הילדים וכמובן עוזרים בתהליך ההתפתחות והלמידה.

 

מכיוון שאני רואה כמה ילדים אוהבים לקחת חלק ביצירה, אני מקיימת סדנאות ופעילויות יצירה לילדים במגוון נושאים ועבור גילאים שונים.

הסדנאות מתקיימות אצלי בסטודיו (צורן), בחיק הטבע או בכל מקום שתבחרו.

 

מכיוון שגם אני כאמא, מכירה את ההתלבטות ברכישת תחפושות, משחקים או הרצון שהילדים יקחו חלק בחוג או פעילות מסוימת, אשמח אם תרימו טלפון לדבר, לברר, לבקש בקשה, מוצר מיוחד או כל דבר שיגרום לכם לחייך.

 

פה בשבילכם, באהבה.

שרית בר – 058-5551213